301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Ağustos 2017 - Çarşamba 10:33
 
BAŞBAKAN YARDIMCISI FİKRİ IŞIK BİLECİK'TE
GÜNDEM Haberi


Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, birtakım ziyaretler için geldiği Bilecik'te çeşitli ziyaretlerde bulundu.


Bilecik temasları kapsamında, Bilecik Valisi Tahir Büyükakın'ı makamında ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Fikrı Işık, daha sonra AK Parti Bilecik İl Başkanlığını ziyaret etti.


Burada AK Parti ve teşkilat çalışmaları hakkında konuşan Başbakan Yardımcısı Işık, daha sonra Şeyh Edebali Türbesini ziyaret etti.
Daha sonra Osmanlı Padişahları Tarih Şeridini ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Fikri Işık'a, Bilecik Belediyesi Görevlisi Arkeolog Umut Özdemir, Şeyh Edebali Türbesi ve Tarih Şeridi hakkında bilgi verdi.


Buradaki ziyarete; Vali Tahir Büyükakın, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Belediye Başkan Vekili Nihat Can, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Serkan Yıldırım, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Servet Yılmaz, ilçe ve belde belediye başkanları ile partililer eşlik etti.


Belediye Başkan Vekili Nihat Can, Başbakan Yardımcısı Işık'a, Kayı Bayrağı, Osmanlı Arması ve Türk Bayrağı ile Bilecik seramiğinden yapılmış kahve fincanı takımı takdim etti.


Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Yörük Çadırında vatandaşlarla bir araya geldikten sonra ilimizden ayrıldı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: BAŞBAKAN, YARDIMCISI, FİKRİ, IŞIK, BİLECİK'TE,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı