301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Haziran 2015 - Cuma 16:31
 
BELEDİYE ÇAY BAHÇESİ HİZMETE GİRDİ
GÜNDEM Haberi


Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen düzenleme ve çalışmalarla daha güzel hale getirilen, Bilecik Belediyesi Sosyal Tesisleri Çay Bahçesi, sosyal belediyecilik gereği vatandaşlara daha kaliteli ve doğrudan hizmet vermeye başladı. Şehir merkezinde bulunan ve vatandaşların yoğun uğrak yerlerinden biri olan Bilecik Belediyesi Sosyal Tesisleri Çay Bahçesi'nde, birçok eksikliğin giderilmesinin yanısıra kapsamlı bir düzenleme gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, gerçekleştirilen çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada tesislerin, sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda Bilecik Belediyesi eliyle daha kaliteli hizmet vereceğini kaydetti. Tesislerin, gerçekleştirilen çalışmalarla hemşerilerimize daha layık bir hale getirildiğine dikkat çeken Belediye Başkanı Selim Yağcı, şunları söyledi:

''Bilecik Belediyesi Kültür Sitesi alanında, bulunan Bilecik Belediyesi Sosyal Tesisleri Çay Bahçesi, bundan sonraki süreçte belediyemizce hizmet verecektir. Tesisimiz, Sosyal Belediyecilik anlamında her kesimdeki vatandaşımıza hizmet edecektir. Tesislerimiz, gerçekleştirilen kapsamlı yenileme ve düzenleme çalışmalarının ardından Bilecik Belediyesinin ikramları ile vatandaşlarımızı 3 gün boyunca ağırlayacak. Hemşerilerimizin, daha kaliteli ve uygun fiyatlara hizmet alacağı Bilecik Belediyesi Sosyal Tesisleri Çay Bahçesi, tüm halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı