301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Temmuz 2017 - Çarşamba 10:22
 
Bilecik Belediyesi Çöp Konteynerlerini Dezenfekte Ediyor
Yazın Gelmesiyle Oluşan Kötü Koku ve Mikroplarla Mücadele İçin Bütün Çöp Konteynerleri Dezenfekte Ediliyor
GÜNDEM Haberi


Yaz ayının gelmesi ile sıcakların da artması sebebiyle oluşan kötü koku ve hastalıklarla mücadele kapsamında Bilecik Belediyesine bağlı ekipler, kentteki tüm çöp konteynerlerini yıkayarak, dezenfekte ediyor.

Bu amaçla alınarak belediye bünyesine kazandırılan yeni yıkama aracını kullanan belediye ekipleri, bu maksatla temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar. Çöp Konteyneri Yıkama ve Dezenfekte Aracı, çöp toplanan konteynerleri yıkama ve dezenfekte etmesinin yanı sıra, çöp konteynerini kendi içerisine alarak yıkama ve dezefenkte işlemini gerçekleştiriyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan yetkililer, yaz ayının gelmesi ve sıcakların artması ile çöp konteynerlerinde meydana gelen kötü kokunun vatandaşları rahatsız etmemesi amacıyla, konteynerlerin ve çöp toplama alanlarının yıkanmasına büyük önem verdiklerini böylelikle özellikle çocukların da bu bölgelerde üreyen bakterilerden etkilenerek hasta olmalarının önüne geçtiklerini ve yaz boyunca bu faaliyetlerine devam edeceklerini bildirdiler.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Bilecik, Belediyesi, Çöp, Konteynerlerini, Dezenfekte, Ediyor,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı