301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Ağustos 2017 - Cuma 06:08
 
BİLECİK BELEDİYESİ MEZBAHASI KURBAN BAYRAMINA HAZIR
GÜNDEM Haberi


Kurban Bayramı öncesinde, bütün hazırlıkları tamamlanan ve vatandaşlara hizmet verecek olan Bilecik Belediyesi Mezbahasındaki çalışmalar tamamlandı.


Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Tetik, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hacı Dursun Yıldız ve müdürlük görevlileri ile şehirde faaliyet gösteren kasaplar, Bilecik Belediyesi Mezbahasında incelemelerde bulundu.


Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Tetik ve Bilecik Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Görevlisi Veteriner Hekim Şenol Özgen, İl Müdürü Yıldız ve kasaplara, tesisin son durumu hakkında bilgi verdi.


ISO 22000 HACIP, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından ruhsat ve işletme belgeleri başta olmak üzere bütün yeterlilik belgelerine sahip Bilecik Belediyesi Mezbahasındaki hayvan kesim ücretleri ise önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan Kurban Komisyonunda alınacak karar ile belirlenecek.


Başkan Yardımcısı Tetik, İl Müdürü Yıldız ve beraberindeki heyet, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde yapılması gereken son çalışmaları da değerlendirdi.


Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Tetik, gerçekleştirilen incelemeler hakkında; ''Belediyemiz tarafından şehrimize kazandırılan Bilecik Belediyesi Mezbahasındaki son durum hakkında Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hacı Dursun Yıldız ve ilimizde faaliyet gösteren kasaplara bilgi verdik. Geçtiğimiz yıllarda Kurban Bayramında vatandaşlarımıza hizmet veren mezbahamız, bu yıl bütün yeterlilik belgeleri ve ekipmanları ile vatandaşlarımıza daha hızlı ve kaliteli bir hizmet verecek. İncelemelerde ayrıca kasap esnafımızın da görüş ve önerilerini aldık. İnşallah bu yıl da mezbahamızda vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye çalışacağız. Kurban Bayramı hayvan kesim ücretleri de Vali Yardımcısı başkanlığında toplanacak olan Kurban Komisyonunda belirlenecektir'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: BİLECİK, BELEDİYESİ, MEZBAHASI, KURBAN, BAYRAMINA, HAZIR,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı