301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Ağustos 2015 - Pazartesi 19:00
 
BİLECİK'İN VEKİLLERİ DURMAK BİLMİYOR
Bilecik milletvekilleri Halil Eldemir ile Yaşar Tüzün Bilecik'te ziyaretlerde bulunmaya devam ediyorlar.
SİYASET Haberi


7 Haziran genel seçimlerinin üzerinden yaklaşık 2 ay süre geçti. Milletvekillleri mecliste yeminlerini ederek görevlerine başladılar. Meclis şu an tatilde olduğundan, yeni seçilen milletvekilleri Ankara'da bulunmak durumunda olmadıklarından seçim çevrelerine giderek seçmenlerle ve vatandaşlarla buluşuyorlar.

Bir yandan hükümet kurma çalışmaları devam ederken bir yandan da erken seçim ihtimalinin sıkça konuşulduğu şu günlerde Bilecik milletvekilleri Halil Eldemir ile Yaşar Tüzün de sık sık Bilecik'e gelerek seçim bölgelerinden ayrı kalmıyorlar.

HALİL ELDEMİR ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

AK Parti Bilecik milletvekili Halil Eldemir haftaya çeşitli ziyaretlerle başladı. Önce yeni göreve başlayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız'ı ziyaret eden Eldemir buradan Sağlık Müdürlüğüne geçerek İl Sağlık Müdürü Dr.Yasin Yılmaz, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr.Burak Öztop ile Halk Sağlığı Müdürü Uz.Dr.Ömer Balcı ile biraraya geldi. Halil Eldemir'in ilimize yapılacak yeni hastane ile ilgili görüşme yapmak için Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'ndan randevu talep ettiği öğrenildi.

Ardından Eldemir Belediye Başkanı Selim Yağcı ile İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım'ın da katılımıyla Bilecik'in mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya gelerek muhtarların kendi hizmet alanlarına dair taleplerini dinledi. Halil Eldemir'e ziyaretleri esnasında AK Parti İl Başkanı Kadir Bayrak da eşlik etti.

YAŞAR TÜZÜN 3 GÜNDE 33 ETKİNLİĞE KATILDI

CHP Bilecik milletvekili Yaşar Tüzün'ün de haftasonu mesaisi yoğundu. Tüzün, Bilecik'in çeşitli yerlerinde düğünlerden sünnet merasimine, kahve ziyaretlerinden pazar yeri gezilerine, nişanlardan cenazelere kadar bir çok etkinlik ve törene katıldı. Tüzün sosyal medya hesabından bir çok fotoğraf paylaşarak iyi günde kötü günde her zaman halkının yanında olduğunu belirterek haftasonu Bilecik'te 3 günde 33 etkinliğe katıldığını ifade etti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Bilecik, milletvekilleri, Halil, Eldemir, Yaşar, Tüzün, Bilecikte, ziyaretlerde,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı