301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Haziran 2017 - Pazartesi 10:59
 
BİLECİK'TE PROTOKOL BAYRAMLAŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
GÜNDEM Haberi


Bilecik’te, Ramazan Bayramı dolayısıyla Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde bayramlaşma programı düzenlendi.
 
Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın konuklarını karşıladığı bayramlaşmaya; Vali Süleyman Elban, Belediye Başkanı Selim Yağcı, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Yaşar Tüzün, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, CHP İl Başkanı Metin Yaşar, İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Albay Muammer Ergaş, Bilecik İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanı Jandarma Albay Hamza Çömez,  daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
 
Davetliler daha sonra tek sıra halinde birbirleri ile bayramlaşırken, Belediye Başkanı Selim Yağcı, bulunanlarla tek tek tokalaşarak bayramlaştı. Ağrı Valiliği görevine atanan Bilecik Valisi Süleyman Elban, burada yaptığı konuşmada, görev yaptığı bir yıllık süre zarfında görevini Bilecik’e layık olmak kaydıyla yapmaya çalıştığını söyledi.
 
Kendisine Bilecik’in sakin bir yer olduğunu ancak göreve geldikten kısa bir süre sonra FETÖ’nün darbe girişiminin ardından hareketli ve yoğun bir dönem yaşandığını belirterek, ''İlimizde farklı artık gündemi değiştirelim ve işlerimize koyulalım istedik ve onlarla uğraşmaya çalıştık, bir yıllık sürede o hengame ve koşturmanın ardından çabucak gelip geçti. Bu süre zarfında bu işler vesilesiyle değişik programlarda, bayramlarda beraber olduk. Birbirimizi yakından tanıma fırsatı bulduk, sizler beni çok çabuk kabullendiniz, aranıza aldınız ve kendiniz gibi gördünüz. Ben bunun için sizlere çok teşekkür ediyorum. Bende bu manada çok çabuk buraya ısındım ve kendimi de buraya aitmiş gibi hissetmeye başladım. Bu alışkanlık dolayısıyla da kendimi artık bir Bilecikli olarak kabul ediyorum. İlk görevim burası olmasından dolayı Bilecik’i ve Bileciklileri asla unutmayacağımı peşinen söylemek istiyorum. Ben hepinize Allah’a ısmarladık demeden önce benim sizler üzerindehakkım olduğunu düşünmüyorum ama varsa helal olsun. Hepinize haklarınızı helal etmenizi istiyorum ve Allah’a ısmarladık diyorum." dedi.
 
Konuşmanın ardından siyasi parti temsilcileri, protokol üyeleri ve vatandaşlarla bayramlaşan Vali Elban, daha sonra İzmit’in Gölcük ilçesinde şehit düşen polis memuru Fikret Turanlı’nın babaevi, Sevgi Evi ve Huzurevi’ne ziyaretleri gerçekleştirdi.
 
Belediye Başkanı Selim Yağcı, Sevgi Evleri ziyaretinde çocuklara harçlık verdi. Huzurevi sakinlerini ziyaret eden protokol üyeleri, burada büyüklerin ellerinden öptü ve sohbet etti. Ziyaret, huzurevi sakinleri ile gerçekleştirilen sohbetin ardından sona erdi.
Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı