301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Haziran 2015 - Perşembe 08:53
 
BOZÜYÜK’TE RAMAZANIN TADI KÖŞKTE İÇİLEN ÇAY VE KAHVE KEYFİ İLE ÇIKIYOR
İLÇELER Haberi


Bozüyük Belediyesi tarafından bina restorasyonu ile peyzaj düzenlemesi tamamlanan tarihi Albay Çolak İbrahim Köşkü kavuştuğu eski tarihi görünümü ve eşsiz Bozüyük manzarası ile misafirlerini ağırlıyor.

Bozüyük Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca iftardan sonra yapılacak ücretsiz çay ve kahve ikramı ile vatandaşların ziyaretine açılan tarihi köşkün bahçesi ziyaretçilerine muhteşem bir Bozüyük manzarası sunuyor. Tarihi yapıya uygun ve renkli aydınlatmalarıyla gecede ayrı bir güzellik sergileyen köşk ziyaretçilerine huzur veriyor. Konu hakkında bilgilendirme yapan Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI “ilçemizin en önemli tarihi yapılarından biri olan ve bakımsızlıktan yıkılmak üzere olan köşkümüzün restorasyonunu ve peyzaj düzenlemesini tamamlayarak ardından bu değerli yapımızı geceleri de güzel görünecek bir şekilde renkli aydınlatmalarla donattık. Bu güzel mekânı ve eşsiz Bozüyük manzarasını vatandaşlarımızla, Ramazan boyunca yapacağımız çay ve kahve servisleri ile paylaşalım istedik” diyerek vatandaşları ilki dün akşam gerçekleştirilen ve Ramazan ayı boyunca devam edecek; ücretsiz, çay ve kahve ikramına davet etti.

Daha ilk akşamında büyük rağbet gören köşkün bahçesine gelen vatandaşlar uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirerek “sağolsun Başkanımız ilçemize kötü bir görüntü veren bu köşkü böyle güzel bir hale getirdi. Onun sayesinde burada çay ve kahvelerimizi eşsiz Bozüyük manzarası eşliğinde yudumlayabiliyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı