301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Ekim 2017 - Çarşamba 12:58
 
BOZÜYÜK’E YAPILACAK KAPALI SPOR SALONU START ALDI
İLÇELER Haberi


Bozüyük’te hükümet ve yerel iş birliği ile hayata geçirilecek önemli projelerden biri olan 1500 kişi kapasiteli kapalı spor salonunun ihalesi 15 Kasım’da yapılacak.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın spora ve sporcuya verdiği destek kapsamında Bozüyük’e yapılması için yoğun çaba sarf ettiği 1500 kişi kapasiteli kapalı spor salonunun yapımı start aldı. Başkan BAKICI’nın Bakanlık düzeyinde gerçekleştirdiği görüşmeler neticesinde Bozüyük’te yapılacak kapalı spor salonunun ihalesi 15 Kasım 2017 Çarşamba günü yapılacak.

Kapalı Spor Salonu yapımının bir takvime bağlanarak ihale tarihinin belirlenmesinin ardından bu müjdeyi Bozüyüklülerle sosyal medya hesabından paylaşan Başkan BAKICI “Bozüyük Adliye Sarayı karşısına planladığımız 1500 kişi kapasiteli Kapalı Spor Salonu Projemiz Yapım İhalesi 15 Kasım tarihinde yapılacak. Projemizin gerçekleşmesinde emeği geçen Gençlik Spor Bakanımız Dr. Osman Aşkın BAK Bey ve Ak Parti Bilecik Milletvekilimiz Halil ELDEMİR Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum. Ak Parti Çalışıyor, Bozüyük Güçleniyor” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: BOZÜYÜK’E, YAPILACAK, KAPALI, SPOR, SALONU, START, ALDI,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı