301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Ağustos 2017 - Çarşamba 05:54
 
BOZÜYÜK’TE GÖREV YERİ DEĞİŞEN SAVCI VE HAKİMLERE VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ
İLÇELER Haberi


Düzenlenen veda yemeğine Bozüyük İlçe Kaymakamı Hasan YAMAN, Bozüyük Cumhuriyet Başsavcısı Savaş KILIÇ, Belediye Başkanı Fatih BAKICI, Savcılar, Hakimler ve adliye personeli katıldı.

 

Keyifli bir sohbet ortamı içinde gerçekleştirilen veda yemeğinin ardından konuşan Bozüyük Cumhuriyet Başsavcısı Savaş KILIÇ; “Birlikte görev aldığımız süre zarfında son derece önemli işlere imza attığımız ve çok yoğun zamanlar geçirdiğimiz Sayın Nevzat Cahit TOPRAK savcımızın görev yeri değişikliği nedeni ile aramızdan ayrılıyor olması bizleri üzerken, kendisine ve değerli eşi Büşra Çiçek TOPRAK’a yeni görev yerinde başarılar diliyorum” dedi.

 

Konuşmasının ardından Savcı ve Hakime hanıma plaket takdim eden Cumhuriyet Başsavcısı Savaş KILIÇ’ın ardından Belediye Başkanı Fatih BAKICI da Bozüyük’ten ayrılan Nevzat Cahit TOPRAK ve Büşra Çiçek TOPRAK’a ilçemize vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek hediye takdim etti.


Düzenlenen veda yemeğinde son olarak konuşan İlçe Kaymakamı Hasan YAMAN; “Bizler devletimizin bizlere görev verdiği her yerde çalışmak ve görevimizi en iyi şekilde yerine getirmek için görevimizin başındayız. Savcımıza ve Hakime hanıma İstanbul'daki görevlerinde başarılar diliyorum” dedi ve hediye takdim etti.

 

Programın ardından görev arkadaşları ve adliye personeli ile görüşen Savcı Nevzat Cahit TOPRAK ve eşi Büşra Çiçek TOPRAK veda yemeğine katılan ve bu günde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: BOZÜYÜK’TE, GÖREV, YERİ, DEĞİŞEN, SAVCI, VE, HAKİMLERE, VEDA, YEMEĞİ, DÜZENLENDİ,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı