301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Ağustos 2015 - Cuma 12:46
 
''GELECEĞİMİZİ YAZALIM PROJESİ'' KAPANIŞ TÖRENİ
Bilecik İnsan Hak ve Değerlerini Koruma Derneği'nin yürüttüğü Geleceğimizi Yazalım Projesi kapanış töreni yapıldı.
GÜNDEM Haberi


Bilecik İnsan Hak ve Değerlerini Koruma Derneği'nin yürüttüğü, TC Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı 2014 Yılı 1. Dönem Proje Destekleri çerçevesinde desteklenen 2014 Yılı Eylül Ayı içinde kabul edilen ''Geleceğimizi Yazalım Projesi'' Kapanış Programı il protokolü ve projedeki öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

TC Gençlik ve Spor Bakanlığı, Bilecik Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığında gerçekleştirilen programda ''Web Tasarım Yarışması'nda dereceye giren öğrencileri ödülleri verildi. Proje Koordinatörü Mustafa Turhan'ın vermiş olduğu eğitimlerde kurs alan öğrenciler, gerçekleştirilen programda sertifikalarını aldı.

Proje kapsamında gerçekleştirilen kurslarda eğitim alan öğrencilerin sertifikalarını aldığı programa, Vali Yardımcısı Mustafa Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Tetik, Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın Eşi Fatma Yağcı, Bilecik İnsan Hak ve Değerlerini Koruma Başkanı Hüsnü Geyik, Bilecik Sevgi Anneleri Derneği Başkanı Mine Geyik, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Arslan Yıldız, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Coşkun Bakırtaş, İl Milli Eğitim Ar-Ge Birim Sorumlusu Mustafa Kan, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, dernek temsilcileri ve öğrenciler katıldı.

Yapılan konuşmalarında ardından Vali Yardımcısı Mustafa Güney ve Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Tetik, ''Web Tasarımı'' yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödül ve sertifikalarını taktim etti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı