301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Temmuz 2017 - Çarşamba 11:54
 
GO-KART PİSTİ KISA ZAMAN SONRA GENÇLERİN HİZMETİNE GİRİYOR
GÜNDEM Haberi


Belediye Başkanı Selim Yağcı ve Belediye Encümen üyeleri, Karasu Gençlik, Spor ve Yaşam Alanında zemin çalışmaları tamamlanan Go-Kart Pistinde incelemelerde bulundu.

 

Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi tarafından şehrin birçok noktasında gerçekleştirdiği incelemeler kapsamında, Karasu Gençlik, Spor ve Yaşam Alanında yapım çalışmaları tamamlanan Go-Kart pistinde incelemelerde bulundu.

 

Başkan Yardımcısı Kadri Şentürk ve ilgili birim müdürlerinin de bulunduğu incelemelerde Belediye Başkanı Selim Yağcı, çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

 

Çalışmalar hakkında kısa bir değerlendirme yapan Yağcı; ''Karasu Gençlik, Spor ve Yaşam Alanında zemin çalışmaları tamamlanan Go-Kart Pistinde Encümen Üyelerimiz ile birlikte incelemelerde bulunduk. Bilecik'imizde bir ilki daha gerçekleştirerek Go-Kart pistini şehrimize kazandırıyoruz. Go-Kart pisti gençlerimizin ve çocuklarımızın dolu dolu vakitlerini geçirecekleri bir yer halini alacak. Şehrimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: GO-KART, PİSTİ, KISA, ZAMAN, SONRA, GENÇLERİN, HİZMETİNE, GİRİYOR,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı