301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Temmuz 2017 - Cuma 12:55
 
GÖLPARK'TA AÇIK HAVA MÜZİK KONSERİ
ETKİNLİKLER Haberi


Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan  ’’2017 Kültür ve Sanat Etkinlikleri'' kapsamında vatandaşlarımız, Gölpark Açık Hava Müzik Konserinde bir araya gelecek.
 
Bileciklileri, her ay birbirinden güzel etkinliklerle buluşturan Bilecik Belediyesi, Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında, birbirinden önemli açılışın yanı sıra, konferans, söyleşi ve programlarla buluşturmaya devam ediyor.
 
Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan etkinlikler  ile Bilecik'in, birçok kültürel ve sanatsal etkinliğe kavuşurken aynı zamanda önemli eserlerin de açılışına sahne olacak.
 
Sanat ve sanatçıya destek veren Belediye Başkanımız Selim Yağcı'nın destekleriyle ücretsiz olarak verilen kurslar ile müzik hayatına adım atan birçok müzisyen, öğrendiği bilgi ve becerileri uygulamaya koyuyor.
 
  Bilecik Belediyesi Görevlisi Müzik Eğitmeni Ayhan Çil koordinatörlüğünde gerçekleştirilecek olan Gölpark Açık Hava Müzik Konserinde; Bilecik Belediyesi Müzik Topluluğu tarafından Türk Halk ve Türk Sanat Müziğinde güzel eserler katılımcılar ile paylaşılacak.
 
18 Temmuz Salı günü, saat: 21:00'de Bilecik Belediyesi Pelitözü Gölpark Açık Hava Tiyatrosunda gerçekleştirilecek olan konsere bütün halkımız davetlidir.
Kaynak: Editör:
 
Etiketler: GÖLPARK'TA, AÇIK, HAVA, MÜZİK, KONSERİ,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı