301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Temmuz 2017 - Çarşamba 11:57
 
İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNDEN BENZİN İSTASYONU DENETİMİ
GÜNDEM Haberi


Bilecik Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından, şehirde faaliyet gösteren benzin istasyonlarında denetim yapıldı.

 

Vatandaşların sağlıklı ve güvenli hizmet alması için birçok alanda denetimler yapan İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, şehirdeki benzin istasyonlarında incelemelerde bulundu.

 

İtfaiye Müdürü Cengiz Toklucu ve birim çalışanları tarafından gerçekleştirilen denetimlerde, birçok başlıkta kontroller yapıldı.

 

Denetimler hakkında bilgi veren İtfaiye Müdürü Cengiz Toklucu, vatandaşların güvenliği için çok önem verdikleri benzin istasyonlarının belirli aralıklarla yapıldığı ve denetimlerin sürdüğünü belirterek, şunları kaydetti:

 

''İtfaiye Müdürlüğü olarak şehrimizin birçok noktasındaki benzin istasyonlarında kapsamlı denetimler yaptık. Denetimlerimizde, paratonerlere ilişkin kontroller yapıldı. Topraklamaların yapılıp yapılmadığının incelendiği denetimlerde, yangın tüpleri ve yangın dolaplarının durumunu kontrol ettik. Denetimlerde ayrıca herhangi bir yangında enerji kesme butonlarının olup olmadığı kontrol edildi. Enerji kesme butonu benzin istasyonlarda oldukça önemli. Bu konuda gerekli uyarı ve bilgilendirmelerde de bulunduk. Denetimlerimiz, belirli aralıklarla devam edecek'' dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: İTFAİYE, MÜDÜRLÜĞÜNDEN, BENZİN, İSTASYONU, DENETİMİ,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı