301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Ağustos 2017 - Salı 06:13
 
KOMŞU İLİMİZ ESKİŞEHİR'DEN BİLECİK'E ZİYARET
GÜNDEM Haberi


Bilecik Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılan Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen programa katılan gençlerden oluşan heyeti ağırladı.


Diriliş, Kuruluş ve Kurtuluş'un Şehri Bilecik, Şeyh Edebali Türbesi ve Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi ile sesini ülkemiz ve dünyaya duyurmaya devam ediyor.


Bilecik Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılan Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi; her gün gerek heyet ve gruplar şeklinde gerek bireysel olarak ağırladığı misafirleri ile Bilecik'in tanıtım ve turizm faaliyetlerine büyük katkılar sağlıyor.


Özellikle hafta sonları ziyaretçi akınına uğrayan Şeyh Edebali Türbesi ve Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi, ülkemizin dört bir köşesinden konuklarını ağırlıyor.


Eskişehir Büyükşehir Belediyesi koordinatörlüğünde gerçekleştirilen program kapsamında gençlerden oluşan heyet, Şeyh Edebali Türmesi ve Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi'ni gezdi.


Tarih Şeridi Alan Sorumlusu Engin Beyce ve Bilecik Belediyesi Görevlisi Hilmi Kalyoncu, ilimizi ziyaret eden heyeti ağırlayarak, şehrimizin tarihi ve kültürel değerleri hakkında bilgi verdi.


Ziyaretleri kapsamında; Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi Gösteri Salonu'nda, Bilecik Fethi belgeselini izleyen heyete, ilimizi tanıtıcı kitap ve dergiler hediye edildi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: KOMŞU, İLİMİZ, ESKİŞEHİR'DEN, BİLECİK'E, ZİYARET,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı