301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Mayıs 2015 - Cumartesi 15:14
 
KÜLTÜR TURLARI BURSA İLE DEVAM EDİYOR
İLÇELER Haberi


Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen Bursa Kültür Turları başladı. Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın hanımlara yönelik başlattığı bir proje olarak geçtiğimiz yıl Çanakkale’ye yapılan Kültür Turları bu yıl Bursa ziyaretleri ile devam ediyor.

Tarihi ve kutsal mekânların ziyaret edildiği Bursa turu başladığı ilk günden itibaren hanımların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Tamamen ücretsiz olarak günü birlik düzenlenen turlar sabah erken saatlerde başlayarak akşam saatlerinde sona eriyor. Gezi programı kapsamında Cumalıkızık, Ulu Camii, tarihi Koza Han, Yeşil Camii Türbesi, Botanik Park, Emir Sultan Camii Türbesi, Yıldırım Beyazıt Camii ve Külliyesi, Muradiye Külliyesi, Tophane, Osman Gazi Türbesi ve Orhan Gazi Türbesi ziyaret ediliyor. Keyifli bir gün geçirerek Bozüyük Belediyesi’nin kültür gezilerindeki organizasyon başarısını da takdir eden vatandaşlar gezi boyunca hiçbir problem ya da aksilikle karşılaşmadıklarını belirterek, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’ya teşekkür ettiler.

Geçtiğimiz yıl Çanakkale’ye yapılan ve büyük bir memnuniyetle karşılanan gezilerde yaklaşık 1600 kişi ücretsiz olarak Çanakkale’yi ziyaret etmiş ve oradaki maneviyatı yaşama fırsatı bulmuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı