301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Temmuz 2017 - Çarşamba 13:14
 
KURUM GÖRÜŞMELERİ GÜNÜNDE BAŞKAN BAKICI MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI
İLÇELER Haberi


Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, kurum görüşmeleri gününde Başkanlık Makamında ziyaretçileri ile görüştü.


Belediye Başkanı Fatih BAKICI’yı ziyaret edenler arasında Bozüyük Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Nurşen GÜRSOY, Bozüyük Vergi Dairesi Müdürü Ali İhsan KANAR, TCDD 1. Bölge Müdürü Nihat ASLAN, Özel Hatem Okulları yetkilileri, Çarşı Mahalle Konağı Camii Derneği ve eski Kent Konseyi Başkanı Muzaffer TEKELİOĞLU yer aldı. Kurum yetkilileri tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerde Başkan BAKICI, kurumlar tarafından iletilen talepleri dinledi.

Bozüyük Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Nurşen GÜRSOY ve beraberindekiler düzenlenen Bolu gezileri için Başkan BAKICI'ya teşekkür ederek tablo hediye etti. Gerçekleştirilen görüşmelerin ardından son olarak ziyarette bulunan eski Kent Konseyi Başkanı Muzaffer TEKELİOĞLU, Başkan BAKICI’nın küçük kızı ‘Duru’ ya verilmek üzere bir plaket takdim etti.
 

Gün boyu süren kurum görüşmeleri ile ilgili olarak açıklama yapan Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI; “Bozüyük, kurumları arasındaki uyum ve birliktelik ile güçlü olmaya devam edecektir. Kurum görüşmelerimize iştirak eden tüm yetkililere teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: KURUM, GÖRÜŞMELERİ, GÜNÜNDE, BAŞKAN, BAKICI, MİSAFİRLERİNİ, AĞIRLADI,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı