301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Haziran 2015 - Cuma 23:02
 
MESLEK YÜKSEKOKULU'NDA MEZUNİYET TÖRENİ
EĞİTİM Haberi


Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’ndan mezun olan yaklaşık 650 öğrenci için tören düzenlendi. Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Azmi Özcan, törende yaptığı konuşmada, üniversite yerleşkesinde görünen her şeyin, insana yapılan yatırım ve değerin sonucu olduğunu belirterek, 20-30 yıl öncesine dayanan okulda mezun ettikleri öğrencilerin ülkenin hizmetine koşacağını söyledi.

Emanetleri daha donanımlı şekilde ailelerine iade etmenin kıvancını ve sevincini yaşadıklarını ifade eden Özcan; Bizim burada vermek istediğimiz iki temel mesaj var. Birisi hayatı devam ettirecekleri mesleki bilgiler. Diğeri aynı zamanda bir insan olarak ülkeye ve dünyaya yapacağınız katkıları, değerleri kazanmalarına çalışmak. Ümit ederim ismini taşıdığınız büyük zatın genel prensipleri bundan sonraki hayatlarında rehberi olur. Yolunuz ve bahtınız açık olsun dedi.

Dereceye giren öğrencilere başarı belgesi ve plaket verildi. Törene, Belediye Başkan Vekili Nihat Can, İl Müftü Vekili Özdemir Taş, İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş, akademik personel, daire müdürleri ve öğrenciler ile veliler katıldı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı