301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Ağustos 2017 - Çarşamba 19:36
 
MİLLETVEKİLİ ELDEMİR; “YENİ HAL CAMİİ’NİN İHALESİ 12 EYLÜL’DE YAPILACAK”
İLÇELER Haberi


Bilecik AK Parti Milletvekili Halil ELDEMİR Bozüyük’te hal meydanında yapılacak yeni hal cami ile ilgili müjde vererek yapım ihalesinin 12 Eylül 2017 Salı günü yapılacağını söyledi.


Bozüyük’e gelerek incelemelerde bulunan Bilecik AK Parti Milletvekili Halil ELDEMİR yeni hal camii inşaatının ihale tarihinin 12 Eylül olarak belirlendiğini söyledi. Bozüyük’te Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün yatırımlarını inceleyen ve yeni yapılacak hal camii ile ilgili bilgiler veren Milletvekili ELDEMİR “Yeni Hal Camii’nin yapımı Bozüyüklü hemşehrilerimizin beklediği bir yatırım. Bozüyük’te Vakıflarla birlikte yapmış olduğumuz işlerde; Belediye Başkanımızın yakın takibi ile, bizlerin bu konu ile ilgili Vakıflar nezdinde ki devam eden yatırım süreçlerinin sıkı takibi ile Hal Camii’nde hızlı bir mesafe kat ettik. İnşallah onunda önümüzdeki günlerde ihalesi yapılacak, ondan sonrada yatırımı tamamlanmış olur. Ben bu noktada tüm Bozüyüklülere Vakıflar Genel Müdürlüğümüzün yapmış olduğu yatırımların hayırlı olmasını diliyorum. Vakıflardan sorumlu Sayın Başbakan Yardımcımız Sayın Hakan ÇAVUŞOĞLU Bey’e Vakıflar Genel Müdürümüze, Bursa Vakıflar Bölge Müdürümüze ve tüm ekibine, buralarda çalışan müteahhitlerimize, taşeronlarımıza, işçilerimize de teşekkür ediyorum” dedi.


Bozüyük ziyaretinde Milletvekili ELDEMİR’e Belediye Başkanı Fatih BAKICI ve Başkan Yardımcısı Ali AVCIOĞLU ile birlikte Ak Parti İlçe Başkanı Mesut ÇETİN eşlik etti. Başkan BAKICI, Vakıflar Bölge Müdürlüğünce Yeni Hal Camii İnşaatının İhale Tarihinin 12 Eylül olarak belirlenmesi ve bu süreçte yoğun emek sarf eden Milletvekili ELDEMİR’e teşekkür ederek “Ak Parti Çalışıyor, Bozüyük Güçleniyor” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: MİLLETVEKİLİ, ELDEMİR;, “YENİ, HAL, CAMİİ’NİN, İHALESİ, 12, EYLÜL’DE, YAPILACAK”,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı