301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Temmuz 2017 - Pazartesi 08:10
 
Pazaryeri'nde Pedallar Turizm İçin Döndü
8 Şehirden 70 Bisikletçi Katıldı.
İLÇELER Haberi


Pazaryeri Belediyesi'nin organizasyonuyla "Pedallar Tabiat Turizmi İçin Dönüyor" projesi kapsamında 8 farklı şehirden 70 kadar bisikletçi Küçükelmalı Tabiat parkinda bir araya geldi.

 

Son yıllarda Bilecik turizmin gelişmesi amacıyla yapılan pek çok projeye bir yenisi de Pazaryeri Belediyesi tarafından eklendi. Tabiat turizmini ön plana çıkarmak ve Pazaryeri'nin tanıtımına katkı sağlamak amacıyla yapılan organizasyona Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Parayeri Kaymakamı Bayram Sağır, Doğa Koruma Bölge Müdürü Mustafa Bulut, Doğa Koruma İl Müdürü Nezir Ayhan, Bisikletçiler Derneği Bilecik Temsilcisi Hakan Yavuz ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Programla ilgili olarak sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Pazaryeri Belediye Başkanı Yalçın, "İlçemizin her köşesi eşsiz doğası ile göz kamaştırıyor, eksiğimiz ilçemizi yeterli kadar tanıtamamız ve gelen misafirlerimizi ağırlamak... Onların huzurlu, mutlu günler geçirmesini sağlamak için tesislerin, daha doğrusu yatırımların olması gerekiyor. Bu etkinlikle ilçemizin tabiat turizmin tanıtımına çok katkısı olduğu kanaatindeyim, böyle etkinliklere destek vermeye devam edeceğiz. Etkinliğin düzenlemesinde emeği geçen şahıslara ve kurumlara şahsım ve ilçem adına çok teşekkür ediyorum." Dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Pazaryeri'nde, Pedallar, Turizm, İçin, Döndü,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı