301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Ağustos 2017 - Çarşamba 19:19
 
SAĞLIKLI YAŞAM, DOĞAYA SAYGI İÇİN ''YEŞİL BİSİKLET İLE SAĞLIK İÇİN PEDALLA''
ETKİNLİKLER Haberi


Bilecik Belediyesi ve Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilcisi işbirliğinde; Yeşil Bisiklet Sağlık İçin Pedalla isimli etkinlik gerçekleştirilecek.

Sağlıklı Kentler Birliği üyesi olan ve şu ana kadar çevreyi koruma ve doğaya saygı anlamında birçok örnek projeye imza atan Bilecik Belediyesi yeni bir projeyi daha uygulamaya koyuyor.

''Sağlığını Koru, Çevreni Koru'', ''Sağlıklı Yaşam İçin Yeşil Bisiklet'', ''Hareketli ve Sosyal Yaşam'' sloganları çerçevesinde gerçekleştirilecek olan etkinlikte bisiklet kullanımında farkındalık oluşturmanın yanı sıra doğaya saygı ve doğanın korunmasının önemi anlatılacak.

Vatandaşlarımızı birbirinden güzel ve anlamlı programlarla buluşturan Bilecik Belediyesi; Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilciliği işbirliğinde güzel bir etkinliği daha gerçekleştiriyor.

Spor eğitmenleri eşliğinde bisiklet ve yürüyüş şeklinde düzenlenecek olan etkinlik kapsamında, Ertuğrulgazi Mahalle Konağı ile Kent Ormanı Tesisleri arasındaki parkurda bisiklete binilecek ve yürüyüş yapılacak.

Her yaş grubuna uygun ve bütün vatandaşlarımızın katılabileceği etkinliğin ilk etabı 4 kilometre ikinci etabı 4 kilometre olmak üzere 8 kilometre şeklinde gerçekleştirilecek.
17 Ağustos Perşembe günü saat: 18:30'da Ertuğrulgazi Mahalle Konağı önünde başlayacak olan aktiviteye bütün vatandaşlarımız davetlidir.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: SAĞLIKLI, YAŞAM,, DOĞAYA, SAYGI, İÇİN, ''YEŞİL, BİSİKLET, İLE, SAĞLIK, İÇİN, PEDALLA'',
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı