301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Haziran 2017 - Pazartesi 11:11
 
ŞEKERLİ REKLAM PANOLARI ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ
İLÇELER Haberi


Bozüyük’te çocuklar, bayram şekerlerini Bozüyük Belediyesi’nin üzeri şeker dolu reklam panolarından aldı.
 
Çocuklara şeker ikram etmenin ilginç bir yolunu bularak hazırlanan üzeri şeker dolu reklam panolarından çocuklara şeker ikram eden Bozüyük Belediyesi çocukların çok sevdiği bu uygulama ile Ramazan Bayramının ilk gününde yine çocukları çok sevindirdi. 
 
Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın talimatları ile bayram öncesinde hazırlanarak şekerleri yerleştirilen şekerli reklam panoları Ramazan Bayramı’nın ilk gününde, erken saatlerde çocuklarla buluştu. Çocuklara bayram sürprizi olarak hazırlanan şekerler 9 mahallenin merkezi bölgelerine yerleştirilirken eksilen şekerler de yenilendi. Çocuklar tarafından yoğun ilgi gören ve sevinçle karşılanan bayram şekerleri panolarına bu yıl sabah erken saatlerde gelen minikler bayramın ilk şekerlerini büyük bir mutlulukla bu panolardan aldı. 
 
Hazırlanan şeker panoları sadece çocukların değil her yaşta insanın ilgi odağı olurken şekerleri kimileri torunları için, kimileri çocukları için, kimileri de kardeşleri için aldı. Bu güzel uygulama için Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’ya teşekkür eden vatandaşlar, “Çocuklarımız şekerli reklam panolarını çok sevdi. Onlar için güzel bir bayram sürprizi oldu” dediler.
Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı