301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Temmuz 2017 - Perşembe 12:59
 
Selim Yağcı, Ankara'da Temaslarda Bulundu
Yağcı'nın Gündeminde Bilecik Hakkında Yapılacak Çalışmalar Var
GÜNDEM Haberi


Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Ankara temasları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerde Bilecik hakkında yapılacak çalışmaları gündeme getirdi. 

Ankara temasları kapsamında Ankara İmar Planlama Harita ve İnşaat Mühendislik Şirketi Sahibi Özgür Turgut Bey'i ziyaret eden Belediye Başkanı Selim Yağcı, ilimizde sürdürülen çalışmalara ilişkin olarak görüş alışverişinde bulundu. Daha sonra Ankara Bilecikliler Derneği 2. Başkanı Basımevi Sahibi, Mehmet İrmeşe'yi ziyaret eden Belediye Başkanı Selim Yağcı, derneğin faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

İrmeşe'ye çalışmalarında kolaylıklar dileyen Yağcı, ziyaretleri kapsamında daha sonra Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez'i ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaretler hakkında bir değerlendirme yapan Selim Yağcı, "Diriliş, Kuruluş ve Kurtuluşun Şehri Bilecik'imizi değişik platformlarda temsil ettiğimiz gibi belirli dönemlerde hükümetimiz ve devlet büyüklerimiz ile bir araya geliyoruz. Bugün de Ankara temaslarımız kapsamında birçok değerli isim ile bir araya geldik. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı, değerli hemşehrimiz Fatih Dönmez Beyefendiyi ziyaret ettik. Daha sonra Ankara Bilecikliler Derneği 2. Başkanı Basımevi Sahibi, Mehmet İrmeşe ve Ankara İmar Planlama Harita ve İnşaat Mühendislik Şirketi Sahibi Özgür Turgut Bey'i ziyaret ettik. Gerçekleştirdiğimiz toplantı ve ziyaretlerde şehrimiz ve belediye çalışmalarımız hakkında bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Bu anlamda yetkili bakanlıklarda şehrimize yeni yatırımların yapılması noktasında çaba gösteriyoruz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Selim, Yağcı,, Ankara'da, Temaslarda, Bulundu,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı