301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Temmuz 2017 - Pazartesi 18:16
 
YAZ SPOR OKULLARI YÜZME KURSLARI BAŞLADI
GÜNDEM Haberi


Bilecik Belediyesi tarafından vatandaşlarımız ve çocuklarımızın hizmetine sunulan Bilecik Belediyesi Su Eğlence Dünyası, yapılan yeni düzenlemeler sonucunda yüzme kurslarının ilk dersini vermeye başladı.
 
Eğitim ve çocuklara yönelik çalışmalara katkı sağlamaya devam eden Bilecik Belediyesi tarafından uzun yıllardır çocukların hizmetinde olan Su Eğlence Dünyası, gerçekleştirilen yenileme ve düzenleme çalışmaları ile vatandaşlarımız ve çocuklarımızın hizmetine sundu.
 
Yaz Spor Okulları ile çocukları birçok alternatif sosyal faaliyetlerle buluşturan Bilecik Belediyesi, Yaz Spor Okulları kapsamında bu dönem yüzlerce çocuğu, Su Eğlence Dünyası ile buluştururken, aynı zamanda yetişkinlerin de hizmet almasını sağlıyor.
 
Şu ana kadar binlerce öğrencinin hizmet aldığı Su Eğlence Dünyasında bu yıl da çocuklara; 09:30'dan 13:00'e kadar birer saat ile 3 seans halinde hizmet almaya başladı.
 
Renkli ve güzel görüntülerin ortaya çıktığı kurslar kapsamında çocuklarımız, eğitimlerini alacakları sertifika ile taçlandıracaklar.
 
3 Temmuz Pazartesi günü itibariyle öğle saatleine kadar Yaz Spor Okulları Yüzme Kursları kapsamında hizmet veren Su Eğlence Dünyası, öğleden sonra vatandaşlarımız ve çocuklarımıza hizmet vermeye başladı. Su Eğlence Dünyası, için yetişkinler 13 TL karşılığında, küçükler de 7 TL karşılığında hizmet alabilecekler.
 
Çocuklarımız için kurs boyunca ücretsiz ulaşım imkanı sağlayacak Bilecik Belediyesi, Yaz Spor Okulları kapsamında gerçekleştirilen aktivite ile çocuklarımızın zamanlarını verimli bir şekilde geçirmelerine imkan sağlıyor. 
 
Şehit ve Gazi aileleri için yüzde 50 indirimin yapılacağı Su Eğlence Dünyası için ayrıca Halk Dolmuşlarından H 5 Hattı, her 15 dakikada ulaşım hizmeti verilecek.
Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı