301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
31 Mayıs 2015 - Pazar 20:14
 
YHT GARINA MİNİBÜS HATTI GİDECEK
GÜNDEM Haberi


Bilecik Belediyesi Minibüs hattı, Yüksek Hızlı Tren seferlerine 1 Haziran 2015 tarihinde başlıyor. İlimizi, İstanbul, Kocaeli, Adapazarı, Eskişehir, Ankara ve Konya gibi metropol şehirler ile bağlantısını kuracak olan Yüksek Hızlı Tren seferleri 1 Haziran'da başlıyor. Buna eş olarak ise Bilecik Belediyesi Minibüs hattı da vatandaşlarımızın bu anlamdaki ulaşımlarını eş zamanda sağlamaya başlayacak. H1 Minibüs Hattı ile gerçekleştirilecek olan ulaşım ağı; Yüksek Hızlı Tren Garı'ndan başlayarak, TOKİ, Küçük Sanayi, Organize Sanayi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ve KYK Yurdu arasında vatandaşlarımızın ulaşımını sağlayacak.

1 Haziran Pazartesi günü KYK Yurtlarından, saat: 07:00'de başlayacak olan seferler, gece 24:00 saatlerine kadar çalışacak. Yine aynı şekilde seferler Yüksek Hızlı Tren Garından saat: 07:15'ten başlayarak, şehir merkezi ve KYK Yurtlarına kadar, vatandaşlarımızın ulaşımını sağlayacak.

Bilecik M Plakalı Minibüsçüler Derneği Başkanı Erol Düzgün'ün verdiği bilgilere göre, Yüksek Hızlı Tren Seferleri şu şekilde gerçekleştirilecek:

-Seferler, Üniversite durağından 07:00'da başlayacak olup saat: 22:30'a kadar, 10'ar dakika ara ile, bu saatten 24:00'e kadar ise 30'ar dakika ara ile gerçekleştirilecek.
-Hafta sonu ise seferler nöbet saatleri içerisinde 15'er dakika aralıklarla gerçekleştirilecektir.
-Yüksek Hızlı Tren Garı'ndan KYK durağına ise seferler sabah 07:15'te başlayacaktır.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı