301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Temmuz 2017 - Cuma 18:06
 
Yüksekokul Öğrencileri İçin Kurumlar İşbirliği Yaptı
EĞİTİM Haberi


Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Meslek Yüksekokullarında eğitim alan öğrencilerin 3 yarıyıl teorik eğitim gördükten sonra pratik eğitimlerini de tamamlayabilmeleri amacıyla Bilecik Belediyesi, Şeyh Edebali Üniverstesi, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası ve Osmaneli Belediyesi işbirliği yaptı.

Taraflarca imzalanan protokol gereğince yüksekokul öğrencilerinin Bilecik'te daha kolay ve toplum içerisinde staj yapabilmelerinin önü açılmış oldu.

Protokolün imzalandığını sosyal medya hesabından duyuran Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada; "Gençlerimiz hem toplumumuzun hem de ülkemizin en kıymetli değerleri. En büyük sermayemiz olan gençlerimizden en iyi şekilde faydalanabilme gayreti içerisindeyiz. Bir taraftan okullarımızda teorik eğitimler verilirken diğer taraftanda onları hayata hazırlama ve aldıkları eğitimleri uygulama imkanının bahşedilmesi için de gerek sanayi kuruluşlarında gerekse kamu kurumlarında çalışma ortamlarının düzenlenmesi gerekir. İmzalamış olduğumuz protokolün tüm paydaşlarımızı hayırlı ve uğrulu olmasını temenni ediyorum." dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Yüksekokul, Öğrencileri, İçin, Kurumlar, İşbirliği, Yaptı,
Yorumlar
KARDELEN DERGİSİ
Haber Yazılımı